Volejte ZDARMA po–pá od 8 do 16 hodin: 800 888 101 nebo pište na info@ait-cesko.cz

Pracovník back office

Brno

Požadujeme

  • aktivní znalost PC /Word, Excel, Outlook, Powepoint
  • znalost účetního programu Pohoda výhodou
  • kreativitu, organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
  • chuť pracovat, flexibilitu, schopnost práce v týmu
  • ŘP skupiny B
  • vhodné i pro studenty nebo absolventy

Co vám za to na oplátku dáme my?

  • perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti, která je největším distributorem klimatizací a tepelných čerpadel Samsung v ČR a výhradním distributorem tepelných čerpadel alpha innotec
  • práce v příjemném kolektivu
  • finanční ohodnocení odpovídající svěřeným úkolům
  • nástup možný ihned

Náplň práce

  • podpora obchodního týmu
  • zpracování nabídek
  • administrativa spojená s pořízením a vyskladněním zboží
  • evidence zakázek a jejich vyhodnocení
  • podpora ostatních oddělení společnosti

Montážní a servisní technik – klimatizace

Středočeský kraj a Praha

Požadujeme

  • zájem o problematiku klimatizací a klimatizační techniky
  • elektrotechnická kvalifikace (vyhl. 50/§6)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe v oboru výhodou
  • schopnost přijímat novinky a učit se jim
  • schopnost poradit si v každé situaci, improvizace
  • samostatnost i práce v týmu

  • perspektivní zaměstnání v mezinárodní společnosti, která je největším distributorem klimatizací a tepelných čerpadel Samsung v ČR
  • práce ve stabilním kolektivu
  • mimořádné ohodnocení vlastní aktivity a iniciativy
  • zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností
  • služební telefon
  • 25 dní dovolené
  • 13. plat

Náplň práce

  • Servis, montáž a opravy klimatizací Samsung

Pracovník marketingového oddělení – České Budějovice

Jihočeský kraj

Požadujeme

  • znalost Adobe Creative Cloud, redakčního systému WordPress výhodou
  • kladný vztah k IT
  • vhodné i pro absolventy, praxe výhodou

Náplň práce

  • součinnost při zpracování grafických návrhů
  • správa webových stránek
  • rozvoj lokální aplikace pro servisní oddělení
  • příprava výstav a společenských akcí