Volejte ZDARMA po–pá od 8 do 16 hodin: 800 888 101 nebo pište na info@ait-cesko.cz

MONTUJEME PO CELÉ ČR

Instalace a montáž klimatizace Samsung

Nezáleží na tom, odkud jste. Klimatizace Samsung montujeme po celém Česku. A to díky více než 150 prověřeným, certifikovaným a zkušeným instalačním partnerům.

Proč si nechat instalovat klimatizaci od nás?

14
16
4
11
12
11
8
12
9
21
11
16
7
8

K vašim službám je připraveno více než 150 certifikovaných instalačních partnerů, strategicky rozmístěných ve všech krajích ČR.

Klimatizace máme skladem v kterémkoliv období

Jsme největším distributorem klimatizací Samsung v Česku. Díky strategicky rozmístěným skladům po celé ČR zajišťujeme všem našim zákazníkům tu nejlepší a nejrychlejší dostupnost jednotek ve kterémkoliv ročním období.

Montáž od certifikovaného odborníka

Dobře namontovaná klimatizace je zárukou správného fungování. Proto vám ji nainstaluje odborně vyškolený a certifikovaný technik, který 100% ví, co dělá.

S námi vždy ušetříte

Díky autorizované montáži vám můžeme garantovat i nižší cenu klimatizace. Instalaci včetně zboží od nás získáte jen s 15% sníženou sazbou DPH.

Montáž klimatizace ve 4 krocích

Orientační cenová nabídka

Do druhého pracovního dne po odeslání poptávky vám do e-mailu zašleme orientační cenovou nabídku. Proč orientační? Protože ještě nemáme zaměřeno a nevíme, jaké práce budou potřeba. Jakmile nám potvrdíte, že se vám kalkulace líbí, zašleme k vám montážního technika s metrem.

Schůzka na místě montáže

Podíváme se na to, jak to u vás vypadá, kam budeme klimatizaci montovat a co všechno se bude muset připravit. Místnosti pečlivě naměříme a domluvíme se na rozsahu práce. Pokud nechcete nic připravovat, naši montážní partneři se o vše postarají.

Potvrzení kalkulace a samotná montáž

Po zaměření vám připravíme přesnou kalkulaci, se kterou můžete na korunu počítat. Jakmile nám dáte vědět, že se vším souhlasíte, pustíme se do práce. Samotná montáž klimatizace trvá zpravidla 1 den. Není potřeba místnost před instalací kompletně vyklízet. Stačí vše odstavit od zdi, kam se bude klimatizace instalovat, a přikrýt, aby se na nábytek neprášilo.

Dokončovací práce a úklid

Pokud budou potřeba zednické a malířské práce, zajistíme je pro vás. Budeme vrtat, budeme sekat…, ale nepořádek vám doma nenecháme. Jakmile svou práci dokončíme, zameteme po sobě stopy.

Svůj soukromý chládek můžete mít doma už za pár dní.

Servis prodlouží životnost i záruku

Klimatizace Samsung v ložnici nebo dětském pokoji

Klimatizace je jako auto. Když se o něj pěkně staráte, dlouho vám slouží. Proto vaši klimatizaci jednou za čas po domluvě zkontrolujeme, aby byla připravena na sezonu. Pravidelný servis jednou ročně vám dokáže zajistit životnost klimatizace 10–15 let a prodloužit záruku na kompresor.

Zdarma vám spočítáme cenu klimatizace i montáže

Napište nám, do kolika místností klimatizaci plánujete, jak velké jsou a ve kterém regionu chcete klimatizaci montovat. Do druhého pracovního dne vám spočítáme předběžnou cenu.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.