Volejte ZDARMA po–pá od 8 do 16 hodin: 800 888 101 nebo pište na info@ait-cesko.cz

PRODLOUŽÍ ŽIVOTNOST I ZÁRUKU

Servis klimatizace Samsung

Klimatizace je jako auto. Jakmile se o něj dobře staráte a pravidelně ho servisujete, vydrží vám i desítky let. Servisní prohlídky klimatizace zajistí bezporuchové fungování v sezoně i delší životnost stroje.

Proč si nechat klimatizaci prohlédnout 1× ročně od autorizovaného technika?

5letá záruka na kompresor

Díky pravidelným ročním prohlídkám získáte prodlouženou záruku (ze 3 na 5 let) na srdce samotné klimatizace. Garanční prohlídku vám potvrdí autorizovaný servisní technik.

Životnost klimatizace až 15 let

Při pravidelných servisních prohlídkách jednou ročně se výrazně zvyšuje životnost klimatizace. Ze zkušeností i informací od výrobce je životaschopnost klimatizací Samsung 10–15 let.

V sezoně na plný výkon

Abyste měli v létě jistotu, že nepřijdete o soukromý chládek, doporučujeme domluvit servisní prohlídku na konec zimy nebo jaro. Jen tak vám můžeme zaručit, že technik bude mít čas a klimatizace bude v největších horkách chladit.

Bezproblémová reklamace

I když pan Novák odvedle z vesnice s klimatizacemi umí, přesto nedoporučujeme servisovat klimatizaci někým jiným než autorizovaným servisním technikem. V případě poruchy v záruční době by se vám takový zásah nemusel vyplatit.

Razítko za povinnou revizi

U výkonnějších zařízení je také povinná každoroční revize chladicího okruhu. Rozhodujícím faktorem pro nutnost revizí je typ a množství použitého chladiva. Nemusíte se bát, že na razítko zapomenete. Jestli se vás revize týká nebo ne, vám poradíme po výběru konkrétní klimatizace.

Objednat servisní prohlídku

Dobře děláte. Pravidelná péče o klimatizaci se vám rozhodně vrátí.
Po objednání servisní prohlídky vás budeme kontaktovat. Domluvíme se společně na termínu návštěvy, ceně a dalších podrobnostech.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.