Volejte ZDARMA po–pá od 8 do 16 hodin: 800 888 101 nebo pište na info@ait-cesko.cz

ZVEDNĚTE PRODUKTIVITU NA MAXIMUM

Klimatizace do kanceláře

Teplota stoupá, produktivita klesá. Lidé už neví, čím se ovívat, a chodit do práce v dlouhých kalhotách je rázem nadlidský úkol. Připomíná vám to vaši kancelář v létě?
Kvalitní klimatizace je řešení.

Klimatizace Samsung ochladí rovnoměrně celou místnost

Bez nepříjemného průvanu

Chytrá konstrukce klimatizace Samsung zajistí příjemný chlad v kanceláři bez pocitu průvanu, a tedy i nastydlých zad, vysušených očí a angín.

Chládek ve všech koutech místnosti

Stropní jednotky jsou přizpůsobeny tak, aby šířily vzduch více směry a dál, než je obvyklé. To vám pomůže snížit počáteční investici na minimum.

Nízké náklady na provoz

Klimatizace Samsung dokáže zajistit požadovanou teplotu v kanceláři za méně peněz než jiné značky klimatizací. Navíc díky senzoru pohybu ví, jestli je ještě někdo uvnitř, nebo jste zapomněli klimatizaci vypnout. Podle toho reguluje chlazení a šetří vaše peníze.

O 99 % méně bakterií, alergenů a prachu

Jemný filtr udrží zdravý vzduch v kanceláři. Filtruje prach i chlupy a redukuje výskyt virů, bakterií a alergenů na naprosté minimum.

Chladí i topí

Máte-li v kanceláři chladněji, nemusíte zapínat topení. Přitopit můžete i klimatizací a zajistit teplotu na tričko i v době, kdy ještě není možné zapnout hlavní vytápění.

Design, kterým se chcete pochlubit

Unikátní vzhled stropních jednotek se hodí do kterékoliv místnosti. Působí elegantně a zapadne do celé řady stylů interiérového designu.

14
16
4
11
12
11
8
12
9
21
11
16
7
8

K vašim službám je připraveno více než 150 certifikovaných instalačních partnerů, strategicky rozmístěných ve všech krajích ČR.

Zajistíme vám odbornou montáž po celém Česku

Díky rozsáhlé síti našich instalačních partnerů pro vás namontujeme jednu z nejkvalitnějších klimatizací ve všech koutech republiky.

Klimatizace do 14 dnů v kterémkoliv ročním období

Jsme největším distributorem klimatizací Samsung v Česku. Proto máme v našich skladech zásobu jednotek připravených k instalaci ve kterémkoliv ročním období. Přijedeme vám namontovat klimatizaci do kanceláře do 14 dnů. Mimo sezonu i mnohem dříve.

Klimatizace Samsung vs. jiné značky klimatizací

Rozdíl mezi klimatizací Samsung a klimatizacemi ostatních značek je hlavně v 15 700 mikrootvorů ve 4cestné kazetě. Ty zajišťují rozptýlení chladného vzduchu do místnosti, aniž by se vám hnul vlásek na hlavě. Díky mikrootvorům a invertoru jsou stroje od Samsungu účinnější, tišší a mají až o 50 % nižší spotřebu než klimatizace jiných značek.

Krok za krokem ke klimatizaci do kanceláře

Napište nám

Dejte nám vědět, v kolika místnostech potřebujete chladit, jak jsou místnosti velké a ve kterém regionu přemýšlíte o instalaci klimatizace.

Přejít na kontaktní formulář.

Spočítáme vám cenu

Podle zaslaných údajů vám navrhneme řešení. Vybereme vhodnou klimatizaci a spočítáme cenu.

Zajedeme k vám

Jakmile nám potvrdíte, že se vám navržené řešení líbí, domluvíme se na návštěvě montážního technika. Ten vše pečlivě zaměří a propočítá. Poté vám zašleme konečnou a pevnou kalkulaci, která se už nezmění.

Namontujeme klimatizaci

Až si vše odsouhlasíme, začneme s montáží. Vše pro vás nachystáme, namontujeme, upravíme a nakonec si po sobě i uklidíme.

O klimatizaci se postaráme

Jednou ročně vaši klimatizaci zkontrolujeme. Její střeva vyčistíme a prověříme celkovou funkčnost. V případě potřeby do papírů otiskneme revizní razítko.

Více o servisu klimatizací

Příjemné pracovní prostředí můžete mít už za pár dní.

Pomůžeme vám s výběrem i montáží

Váháte, kterou klimatizaci vybrat a kam ji dát, nebo už máte jasno a potřebujete vybranou klimatizaci Samsung namontovat?

  • Napište nám do kontaktního formuláře nebo na e-mail info@ait-cesko.cz. Odpovíme do 24 hodin.
  • Zavolejte na naši bezplatnou linku 800 888 101 (pondělí – pátek 8–17 hodin).

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.