Volejte ZDARMA po–pá od 8 do 16 hodin: 800 888 101 nebo pište na info@ait-cesko.cz

RADY A TYPY ODBORNÍKŮ PŘES CHLAZENÍ A VYTÁPĚNÍ

Vše, co jste kdy potřebovali vědět o klimatizacích a tepelných čerpadlech

Určitě vás napadla spousta otázek. Podívejte se na ty nejčastější, které se našim zákazníkům honily hlavou před pořízením klimatizace či tepelného čerpadla.

Nástěnná klimatizace Samsung

Jaké dotace lze na tepelné čerpadlo Samsung čerpat?

Zvažujete nákup tepelného čerpadla? Státní dotace vám pomůže snížit vstupní náklady až o 180 000 Kč. Podívejte se, z jakých dotačních programů lze aktuálně čerpat, a jaké podmínky je pro získání finanční podpory nutné splnit.

Jak vytápět pomocí klimatizace?

Zmáčknete tlačítko a topíte nebo chladíte podle nálady. Tak jednoduché to je. V tomto článku vám představíme všechny výhody přitápění klimatizací a vysvětlíme vám, jak to celé vlastně funguje.

Jak se klimatizace Samsung ovládá?

Je několik možností, jak klimatizaci Samsung ovládat. Klasicky ovladačem z gauče, ale i na dálku. Prozradíme vám, které ovládání zvolit, abyste mohli klimatizaci využít na 100 %.

Existuje nějaká klimatizace bez venkovní jednotky?

Jediná klimatizace, která nepotřebuje venkovní jednotku se nazývá mobilní klimatizace. Má ale více nevýhod než výhod. Poradíme vám, proč od ní neočekávat mnoho a nakoupit raději klasickou klimatizaci.

Jaká je cena klimatizace Samsung?

Při porovnání cen klimatizací a montáží od různých výrobců buďte opatrní. Ne všechny ceny se dají totiž postavit vedle sebe a vyhodnotit. Poradíme vám, na co všechno koukat a jak cenu propočítat.

Jak moc klimatizace Samsung fouká?

Řady klimatizace Samsung označené "Wind-Free" se vám budou líbit. jsou vybaveny patentovanou technologií, která umožňuje chladit bez toho, aniž by se vám hnul vlásek na hlavě. Jak je to možné?