Volejte ZDARMA po–pá od 8 do 16 hodin: 800 888 101 nebo pište na info@ait-cesko.cz

RADY A TYPY ODBORNÍKŮ PŘES CHLAZENÍ A VYTÁPĚNÍ

Vše, co jste kdy potřebovali vědět o klimatizacích a tepelných čerpadlech

Určitě vás napadla spousta otázek. Podívejte se na ty nejčastější, které se našim zákazníkům honily hlavou před pořízením klimatizace či tepelného čerpadla.

Nástěnná klimatizace Samsung

EHS Mono R290: Nová generace vysokoteplotních tepelných čerpadel s přírodním chladivem

Nová řada monoblokových tepelných čerpadel Samsung je skvělým řešením pro novostavby i rekonstrukce. V čem vyniká, a proč se do ni vyplatí investovat, se dočtete v následujícím článku.

Jaké dotace lze na tepelné čerpadlo Samsung čerpat?

Zvažujete nákup tepelného čerpadla? Státní dotace vám pomůže snížit vstupní náklady až o 180 000 Kč. Podívejte se, z jakých dotačních programů lze aktuálně čerpat, a jaké podmínky je pro získání finanční podpory nutné splnit.

Jak vytápět pomocí klimatizace?

Zmáčknete tlačítko a topíte nebo chladíte podle nálady. Tak jednoduché to je. V tomto článku vám představíme všechny výhody přitápění klimatizací a vysvětlíme vám, jak to celé vlastně funguje.

Jak se klimatizace Samsung ovládá?

Je několik možností, jak klimatizaci Samsung ovládat. Klasicky ovladačem z gauče, ale i na dálku. Prozradíme vám, které ovládání zvolit, abyste mohli klimatizaci využít na 100 %.

Existuje nějaká klimatizace bez venkovní jednotky?

Jediná klimatizace, která nepotřebuje venkovní jednotku se nazývá mobilní klimatizace. Má ale více nevýhod než výhod. Poradíme vám, proč od ní neočekávat mnoho a nakoupit raději klasickou klimatizaci.

Jaká je cena klimatizace Samsung?

Při porovnání cen klimatizací a montáží od různých výrobců buďte opatrní. Ne všechny ceny se dají totiž postavit vedle sebe a vyhodnotit. Poradíme vám, na co všechno koukat a jak cenu propočítat.

Jak moc klimatizace Samsung fouká?

Řady klimatizace Samsung označené Wind-Free™ se vám budou líbit. jsou vybaveny patentovanou technologií, která umožňuje chladit bez toho, aniž by se vám hnul vlásek na hlavě. Jak je to možné?