Volejte ZDARMA po–pá od 8 do 16 hodin: 800 888 101 nebo pište na info@ait-cesko.cz

Zpět na články

Jaká je cena klimatizace Samsung?

Kolik stojí klimatizace Samsung a jak mám cenu porovnat s ostatními výrobci klimatizací?

Eva F., Praha
Pokračovat ve čtení

Petr Bareš Jednatel společnosti

Pozor na porovnávání jablek s hruškami

Nechali jste si vytvořit kalkulaci, kolik vás bude stát klimatizace do vašeho bytu nebo domu od různých výrobců. Sedíte nad všemi těmi čísly a snažíte se porovnat ceny. Ale jak na to, abyste nenaletěli?

Konkurence je obrovská. Proto mají různé firmy různé taktiky, jak vás přesvědčit, že právě ony mají nejlepší cenu, kvalitu, rychlost dodání i případný servis. Například:

  • Do ceny nezapočítávají montáž. Tu pak zákazníkovi naúčtují dražší, aby vykompenzovali nízkou cenu klimatizace.
  • Do ceny s montáží započítávají jen např. metr instalace kabelů, stavebních úprav atd. V případě, že budete potřebovat dát klimatizaci od venkovní jednotky dál, cena se zvýší.
  • Cena klimatizace i montáže je nízká a podle skutečnosti. Prodražit se vám může následná péče o klimatizaci, výměna chladiva nebo servis.
  • Cena klimatizace i montáže je nízká. I následný provoz vychází na dobrou cenu. Životnost klimatizace je ale poloviční než jinde. Pokud to srovnáme s životností jiných značek, ve výsledku je cena vyšší.

Naceníme vám zdarma cenu klimatizace s montáží podle skutečnosti

Podívejte se, proč se vyplatí investovat do klimatizace Samsung a napište nám, pro kolik místností klimatizaci plánujete, jaká je plocha každé místnosti, zda bydlíte v domě nebo v bytě a ze kterého jste regionu. Zdarma vám spočítáme cenu klimatizace.

Více o klimatizaci do domu a bytu